En yeni: Dünyanın en iyi 10 video düzenleme programı Trending: İnternetten para kazanmak, Ekgelir, En iyi Tıkla Kazan (PTC) Siteleri

Kayan yazı kodu

Kayan yazı kodu
Html renkli kayan yazı kodu ile html sayfanıza kayan yazı ekleyebilirsiniz. Sitenizdeki son eklenen makaleleri haberleri bu kayan yazıyı kullanarak daha belirgin hale getirebilirsiniz.İsterseniz div'e width parametresi ekleyerek yazının kayacağı genişliği de belirleyebilirsiniz. Direction komutunu yukarı (up) ve aşağı (down), sağ için right, sol için left ayarlayabilirsiniz. KAYAN YAZI KODU yerine istediğinizi yazabilirsiniz.

Önizleme Kayan yazı kodu:
KAYAN YAZI KODU

<div style="right:50%;left:50%;margin:0px;width:100%;line-height:55px;height:auto;font-size:50px;color:FONT RENGi BURAYA;font-family:arial;padding:0px;text-align:left;"><marquee direction="LEFT" width="100%" scrollamount="30">KAYAN YAZI KODU</marquee></div>

Kodu denemek için Online html editor'ü kullanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. Ve lütfen yorumlara tıklanabilir link yazmayın!

 
 • Meftun Apart

  Meftun Apart Fethiye

  Apartlarımız deniz ve plaja 50 metre mesafede olup, klimalı, full eşyalı 2+1, 1+1, 4-6 kişilik ve havuzlu apartlardan oluşmaktadır.

 • Meftun Mede Blogger

  MEDE Blogger Tema Yardım

  Blogger şablonuzda, temanızda yardımamı ihtiyacınız var? Hertürlü blogger tema yardımı ücretsiz yapılır...

 • Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap bir web sitesinin haritasıdır.Arama motorlarının web sitelerini hızlı, daha çabuk ve tam olarak indexlemesi için oluşturulurlar.

 • hit arttırma

  Sitenizin hitini arttırın!

  Kaliteli hit arttırma sitemi ile ücretsiz hit kazanın, sitenizi Google'da yükseltin! Sitenizi ekleyin ve binlerce ziyaretçi kazanın!

 • internetten para kazan

  İnternetten para kazan !

  Boş zamanınızı internetde reklam izleyek ve bundan para kazanarak geçirebilirsiniz. Ek gelir elde edebilirsiniz!