En yeni: Dünyanın en iyi 10 video düzenleme programı Trending: İnternetten para kazanmak, Ekgelir, En iyi Tıkla Kazan (PTC) Siteleri

Sayfayı Yazdır Kodu

Sayfayı Yazdır Kodu
Sayfayı Yazdır Kodu
Geçerli sayfayı yazıcıya gönderen JavaScript fonksiyonu. Javascript ile sayfa yazdırmak için javascript kodu. Kod hangi sayfada ise o sayfayı komple yazdırır. İnternet sayfası açık iken yazdırma tuşuna bastığınız (CTRL + P) işlemin aynısını yapar.

Önizleme:

<a href="javascript:void(0);" onClick="window.print()" class="print"></a> <style> .print{display:block;background-image:url(http://4.bp.blogspot.com/-5oUvKakX8m4/Tx-uTUyj0PI/AAAAAAAAEXQ/-noPcL4_0fc/s1600/yzd.png);width:74px;height:24px;} .print:hover{background-position: 0px -25px;} .print:active{background-position: 0px -50px;} </style>

Kodu denemek için Online html editor'ü kullanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. Ve lütfen yorumlara tıklanabilir link yazmayın!

 
 • Meftun Apart

  Meftun Apart Fethiye

  Apartlarımız deniz ve plaja 50 metre mesafede olup, klimalı, full eşyalı 2+1, 1+1, 4-6 kişilik ve havuzlu apartlardan oluşmaktadır.

 • Meftun Mede Blogger

  MEDE Blogger Tema Yardım

  Blogger şablonuzda, temanızda yardımamı ihtiyacınız var? Hertürlü blogger tema yardımı ücretsiz yapılır...

 • Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap bir web sitesinin haritasıdır.Arama motorlarının web sitelerini hızlı, daha çabuk ve tam olarak indexlemesi için oluşturulurlar.

 • hit arttırma

  Sitenizin hitini arttırın!

  Kaliteli hit arttırma sitemi ile ücretsiz hit kazanın, sitenizi Google'da yükseltin! Sitenizi ekleyin ve binlerce ziyaretçi kazanın!

 • internetten para kazan

  İnternetten para kazan !

  Boş zamanınızı internetde reklam izleyek ve bundan para kazanarak geçirebilirsiniz. Ek gelir elde edebilirsiniz!