En yeni: Dünyanın en iyi 10 video düzenleme programı Trending: İnternetten para kazanmak, Ekgelir, En iyi Tıkla Kazan (PTC) Siteleri

Philip Zimbardo - ZAMAN PARADOKSU

Philip zimbardo: The Secret Powers of Time
Philip Zimbardo - The Secret Powers of Time
Araştırmalara göre insanların yaşadığı altı ana zaman dilimi vardır. ikisi geçmişe , ikisi şimdiki zamana , ikisi gelecek zamana odaklı.Geçmişe odaklanan insanlar hep eski güzel günleri hatırlar. Başarılar ,mutlu doğum günleri nostanji.. Bunlar aila fotoğraflarını tutan aileye ait ritüelleri hatırlayan kişilerdir.Başkaları vardır sadece pişmanlıklarına odaklanırlar sadece başarısızlıklara sadece geçmişteki kötü şeylere odaklanan bu yüzden onları pozitif geçmiş - negatif geçmiş olarak ayırıyoruz. Yaşamanında şimdiki zamanda iki yolu var.


Philip zimbardo: The Secret Powers of Time

3 yorum:

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. Ve lütfen yorumlara tıklanabilir link yazmayın!

 
 • Meftun Apart

  Meftun Apart Fethiye

  Apartlarımız deniz ve plaja 50 metre mesafede olup, klimalı, full eşyalı 2+1, 1+1, 4-6 kişilik ve havuzlu apartlardan oluşmaktadır.

 • Meftun Mede Blogger

  MEDE Blogger Tema Yardım

  Blogger şablonuzda, temanızda yardımamı ihtiyacınız var? Hertürlü blogger tema yardımı ücretsiz yapılır...

 • Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap bir web sitesinin haritasıdır.Arama motorlarının web sitelerini hızlı, daha çabuk ve tam olarak indexlemesi için oluşturulurlar.

 • hit arttırma

  Sitenizin hitini arttırın!

  Kaliteli hit arttırma sitemi ile ücretsiz hit kazanın, sitenizi Google'da yükseltin! Sitenizi ekleyin ve binlerce ziyaretçi kazanın!

 • internetten para kazan

  İnternetten para kazan !

  Boş zamanınızı internetde reklam izleyek ve bundan para kazanarak geçirebilirsiniz. Ek gelir elde edebilirsiniz!