En yeni: Dünyanın en iyi 10 video düzenleme programı Trending: İnternetten para kazanmak, Ekgelir, En iyi Tıkla Kazan (PTC) Siteleri

Kişisel Blogger Temaları

Blogger temalarını paylaşmaya devam. Daha önce En Güzel Blogger Temaları adlı bi yazı paylaşmıştım sizlerle. Şimdide Kişisel blogger temalarını paylaşıyorum. işte sizler için seçtiğim en güzel kişisel blogger temaları...

1. MyTimeLine Blogger Template

sunrise blogger template

Özellikler: Müzik ile uğraşan blogger kullanıcıları için kullanabileceği güzel bir müzik teması.Açıkcası biraz beklentilerinizin altında bir tema olsa da ilk başlarda bu tema ile başlangıç yaparak kendinizi blogger tema düzenlemeleri gibi konularda geliştirmenize olanak sağlar. Üst sağ kısımda reklam alanı, Yine sağ üst kısımda arama motoru, Sabit ve açılır üst menü, Değiştirilebilir slayt alanı bölümü, Yorum ve mesaj widget bölümü, Renkli etiket alanı, 3 sütunlu paylaşım alanı, 3 sütunlu alt bilgi bölmesi.

ÖNİZLEMEİNDİR

2. Putih Pekat Blogger Template

Putih Pekat blogger template

Özellikler: Dört satır , iki sütun Blogger Teması, Popüler yayınlara bağlı slayt alanı, Fotoğraf üstü etiket gösterme özelliği, Gelişmiş benzer yazılar eklentisi, Sosyal paylaşım sitesi önerileri, SEO uyumlu blogger Teması.

ÖNİZLEMEİNDİR

3. YouBlog Blogger Template

YouBlog Blogger Template

Özellikler: Youblog 2 sütun, sağ kenar çubuğu, web 2.0 tasarım, köşeleri yuvarlatılmış, Blogger için özel tasarım, slayt ve mesajlar küçük ile ücretsiz bir blogger şablonu. Film, müzik ya da fotoğraf hakkında bloglar için mükemmel.

ÖNİZLEMEİNDİR

4. Espada Blogger Template

espada blogger template
Özellikler: Yatay üst menü, özel post footer tasarımı, 2 sütun, sağ kenar çubuğu, Blogger için minimalist, özel tasarım.

ÖNİZLEMEİNDİR

5. Leatherbound Blogger Template

Leatherbound blogger template

Özellikler: Şık tasarım, Wordpress Bak, 2 Sütun, Sağ Kenar Çubuğu, Zarif, Kişisel, Sabit Genişlik, Wood Background, Açılır Menü.

ÖNİZLEMEİNDİR

6. My Wall Blogger Template

My Wall Blogger Template

Özellikler: Resim tabanlı tasarım, sol sidebar sabit, özel sosyal paylaşım butonları, 3 sütun ve 1 sağ ve sol kenar çubuğu, üst menü bağlantıları.

ÖNİZLEMEİNDİR

7. Lummoxie Blogger Template

lummoxie blogger template

Özellikler: Üst menü, özel yorum bölümü, şık tasarım, 2 sütunlu, Top navigasyon menüsü, Ekstra araçlar ve aletler için footer.

ÖNİZLEMEİNDİR

8. My Personal Diary Blogger Template

my personal diary blogger template

Özellikler: Resim tabanlı tasarım, 2 Kenar Çubuğu, 3 Sütun, Kitap Profil, Sabit genişlik, Sol Navigasyon Bar, Sol Kenar Çubuğu.

ÖNİZLEMEİNDİR

9. My Recipe Blogger Template

My Recipe Blogger Template

Özellikler: My Recipe 3 sütun, sağ kenar çubuğu, Blogger ve slayt gösterisi için özel tasarımı ile ücretsiz bir blogger şablonu. Yiyecek ve içecek hakkında bloglar için çok iyi.

ÖNİZLEMEİNDİR

10. Spectacular Blogger Template

Spectacular blogger template

Özellikler: Spectacular 2 sütun, dergi tarzı, sağ kenar çubuğu, altbilgi sütun ve mesaj küçük resimleri ile WordPress den uyarlanmış ücretsiz bir blogger şablonu.

ÖNİZLEMEİNDİR

11. Mogazine Blogger Template

Mogazine Blogger Template

Özellikler: Oldukça iyi hazırlanmış ve şok bir tasarıma sahip olan, seo uyumlu blogger teması olan Mogazine Premium Blogger Template - En Güzel Magazin Blogger Teması 2014 , siyah, gri ve mavi ve tonların hakim olduğu tema da arka plan düzdür. Gerekli tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Renk uyumu çok iyi olup, oldukça başarılı yerleşime sahip, sade bir temadır.Yüksek kalite moda ve multimedya tarzı bloglar ve kişisel bloglar için idealdir. Magazin teması olarak idealdir. Özellikle Google adsense için ideal bir blogger temasıdır. Ayrıca bu tema ücretsizdir. Oldukça küçük ama hoş bir slidere sahiptir. Ayrıca klasik blogger temalarından çok farklı bir dizayna sahiptir.

ÖNİZLEMEİNDİR

12. Personified Blogger Template

Personified blogger template

Özellikler: 2 sütun, sağ kenar çubuğu, hazır ve basit bir görünüm, Cufonized yazı tipi, Kullanımı kolay.

ÖNİZLEMEİNDİR

13. Bamz Magazine Blogger Template

Bamz Magazine Blogger Template

Özellikler: 2 sütun, sağ kenar çubuğu, hazır reklamlar, altbilgi sütun, slayt, sosyal imleme simgeleri, Dörtlü resimli manşet alanı, Bölünmüş kategori alanı, mesajları küçük ve nötr renkler, Adsense tam uyumlu Blogger teması.

ÖNİZLEMEİNDİR

2 yorum:

 1. blogumuza btemaları uyguladıktan sonra da kendimize göre renk ayarlaması yapabiliyor muyuz?

  YanıtlaSil
 2. Evet; Blogger kontrol panelinden, Şablon→HTML'yi düzenle→b:skin kodları arasındaki css kodlarıyla oynayarak istediginiz renk değişimini yapabilirsiniz.Kolay gelsin.

  YanıtlaSil

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. Ve lütfen yorumlara tıklanabilir link yazmayın!

 
 • Meftun Apart

  Meftun Apart Fethiye

  Apartlarımız deniz ve plaja 50 metre mesafede olup, klimalı, full eşyalı 2+1, 1+1, 4-6 kişilik ve havuzlu apartlardan oluşmaktadır.

 • Meftun Mede Blogger

  MEDE Blogger Tema Yardım

  Blogger şablonuzda, temanızda yardımamı ihtiyacınız var? Hertürlü blogger tema yardımı ücretsiz yapılır...

 • Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap bir web sitesinin haritasıdır.Arama motorlarının web sitelerini hızlı, daha çabuk ve tam olarak indexlemesi için oluşturulurlar.

 • hit arttırma

  Sitenizin hitini arttırın!

  Kaliteli hit arttırma sitemi ile ücretsiz hit kazanın, sitenizi Google'da yükseltin! Sitenizi ekleyin ve binlerce ziyaretçi kazanın!

 • internetten para kazan

  İnternetten para kazan !

  Boş zamanınızı internetde reklam izleyek ve bundan para kazanarak geçirebilirsiniz. Ek gelir elde edebilirsiniz!