En yeni: Dünyanın en iyi 10 video düzenleme programı Trending: İnternetten para kazanmak, Ekgelir, En iyi Tıkla Kazan (PTC) Siteleri

Web sitesi oluşturmak için en iyi 10 web sitesi üreticileri

Create WebSite

Web sitesi oluşturmak için en iyi 10 Web Sitesi Üreticileri
Top 10 Website Builders To Create Your Own Website

Günümüzde bir web sitesi oluşturmak çok kolay oldu. Bir web sitesi yapmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız,web sitesi kurma sitelerinde aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Bu internet sitesi yapma siteleri ile hiçbir tasarım kodlama ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. İstediğiniz her kategoride web sitesi açmak çok basite indirgendi. Sıradan bilgisayar kullanıcılarına tasarlandığı için artık herkes site kurabilecek. Burada sizler için ücretsiz online web sayfası oluşturabileceğiniz en iyi siteleri seçtim.

Wix

Wix

Webs

Webs

Yola

Yola

Jimdo

Jimdo

Webnode

Webnode

Weebly

Weebly

SnapPages

SnapPages

EXAI

EXAI

Edicy

Edicy

Doomby

Doomby

Bunlardan birini Denediyseniz en sevdiğiniz web sitesi oluşturucu hangisi? Bize yorum yaparak bildirin.

3 yorum:

 1. Evet ben denedim. Bence en iyisi Webnode. Kullanımı çok kolay, pek çok şablon seçeneği var. Menü oluşturmak, sayfa oluşturmak, yayınlamak falan çok kolay. Mesela Blogger'da menü oluşturmak çok büyük sorun. Ben bir kaç aydır uğraşıyorum doğru dürüst bir şey yapamadım. Çok estetik olmuyor. Blogger'ın bu menü sorununu çözmesi lazım. Açılır alt menü şablonu Blogger için çok zor olmamalı. İnşallah tez zamanda düzeltirler. Selamlarımla iyi çalışmalar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zaten zor değil sen yapamamışsın gayet basit bir şekilde yapılıyor.

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. Ve lütfen yorumlara tıklanabilir link yazmayın!

 
 • Meftun Apart

  Meftun Apart Fethiye

  Apartlarımız deniz ve plaja 50 metre mesafede olup, klimalı, full eşyalı 2+1, 1+1, 4-6 kişilik ve havuzlu apartlardan oluşmaktadır.

 • Meftun Mede Blogger

  MEDE Blogger Tema Yardım

  Blogger şablonuzda, temanızda yardımamı ihtiyacınız var? Hertürlü blogger tema yardımı ücretsiz yapılır...

 • Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap bir web sitesinin haritasıdır.Arama motorlarının web sitelerini hızlı, daha çabuk ve tam olarak indexlemesi için oluşturulurlar.

 • hit arttırma

  Sitenizin hitini arttırın!

  Kaliteli hit arttırma sitemi ile ücretsiz hit kazanın, sitenizi Google'da yükseltin! Sitenizi ekleyin ve binlerce ziyaretçi kazanın!

 • internetten para kazan

  İnternetten para kazan !

  Boş zamanınızı internetde reklam izleyek ve bundan para kazanarak geçirebilirsiniz. Ek gelir elde edebilirsiniz!