Hizmet Şartları

Websitemize hoş geldiniz. Sitemizi kullanarak, aşağıda belirtilen kullanım şartlarına uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu şartlar ve koşullar, Gizlilik Politikamız ile birlikte, MEFTUN MEDE'nin sağlayıcısı olan www.meftunmede.com ile sizin ve MEFTUN MEDE arasındaki ilişkiyi düzenler. "Sağlayıcı" veya "biz" veya "bizim" terimleri, Site'nin sahibini, yani MEFTUN MEDE'yi ifade eder. "Siz" terimi ise sitemizin kullanıcısını veya ziyaretçisini ifade eder.

Lütfen bu Anlaşmayı, web sitesine erişmeden veya kullanmadan önce dikkatlice okuyunuz. Bu anlaşmanın tüm şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız.

Site'nin kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:

 1. Temel Şartlar ve Kurallar

Sitenin sayfalarının içeriği ve sitede bulunan bilgiler, genel bilginiz ve kullanımınızdır. Önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir.

Sağlayıcı Sitesi üzerindeki bilgilerin veya materyallerin herhangi birinin kullanımı tamamen kendi riskinizdedir ve bu konuda sorumlu değilizdir. Bu siteden elde edilen ürünlerin, hizmetlerin veya bilgilerin belirli gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Ayrıca, sitemize erişerek ve kullanarak, aşağıdaki bağlantı ile erişebileceğiniz Gizlilik Politikamızdaki şartlara da bağlı olduğunuzu kabul edersiniz.

 1. Kullanıcı İçeriği Lisansı

Kullanıcı katkıları, Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 Unported License altında lisanslanmıştır. Bu temsil veya garantiyi kısıtlamaksızın, Sağlayıcı, kendi takdirine bağlı olarak (i) Sağlayıcı politikasını ihlal ettiğini makul bir şekilde düşündüğü veya herhangi bir şekilde zararlı veya itiraz edilebilir olduğunu düşündüğü içeriği reddetme veya kaldırma hakkına sahiptir veya (ii) Sağlayıcı tarafından tek taraflı olarak, herhangi bir nedenle, herhangi bir kişiye veya kuruluşa web sitesine erişimi ve kullanımını sona erdirme veya reddetme hakkına sahiptir. Sağlayıcı, daha önce ödenen herhangi bir miktarın iadesini yapma yükümlülüğü olmayacaktır.

 1. Telif Hakkı / Ticari Markalar

Site üzerinde görüntülenen ticari markalar, logolar ve hizmet markaları ("Markalar"), www.meftunmede.com ve/veya diğer tarafların mülkiyetindedir. Sağlayıcının veya bu tür Markaları sahip olabilecek diğer üçüncü tarafın yazılı izni olmaksızın, Markaları başka sayfaların meta etiketleri olarak kullanma dahil, herhangi bir amaçla kullanması yasaktır. Site üzerinde bulunan tüm bilgi ve içerik, telif hakkı ile korunmaktadır. Ticari veya kamu amaçlı kullanım için, içeriği değiştirme, kopyalama, dağıtma, iletimi, görüntüleme, yayınlama, satma, lisanslama, türev çalışmalar oluşturma veya Site üzerinden ticari veya kamuya açık amaçlar için herhangi bir içeriği kullanma yasağı vardır. Sağlayıcı Sitesinin izinsiz kullanımı tazminat talep edilmesine ve/veya suç teşkil edebilir.

 1. Hyperlinkler

Bu Site, sizi üçüncü taraf materyaline erişmek için bu Site'yi terk etmenize izin vererek veya "inverse" hyperlinkler ve çerçeveleme teknolojisi (bir "Bağlantılı Site") kullanarak bu Site'e üçüncü taraf materyalini getirerek diğer Sitelere bağlantılar sağlayabilir. Sağlayıcının bağlantı sağlama, güncelleme veya kontrol etme yetkisi yoktur. Sağlayıcının bir Site'ye bağlantı sağladığı gerçeği, böyle bir Site, sahipleri veya sağlayıcıları ile ilgili bir onay, yetki, sponsorluk veya bağlantı anlamına gelmez. İnternet üzerinde bulunan herhangi bir bilgiye güvenme, kullanma veya almanın inherent riskleri bulunur ve Sağlayıcı, bağlantı sağlanan bir Site üzerinde böyle bir bilgiye güvenmeden önce bu riskleri anlamanızı önerir.

 1. Telif Hakkı İhlali ve DMCA Politikası

www.meftunmede.com, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermesini ister ve diğerlerinin fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir. Eğer www.meftunmede.com tarafından barındırılan bir sitede yer alan materyalin sizin telif hakkınıza aykırı olduğunu düşünüyorsanız ve bu web sitesi ABD'de ise, lütfen bu durumu Digital Millennium Copyright Act (DMCA) Politikamıza uygun olarak bildirmeniz tavsiye edilir. Biz, bu tür bildirimlere yanıt vereceğiz ve gerekli veya uygun ise, ihlal eden materyali kaldırarak veya ihlal eden materyale olan bağlantıları devre dışı bırakarak yanıt vereceğiz. Ziyaretçinin, www.meftunmede.com veya başkalarının telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarının tekrarlayan bir ihlalci olduğu belirlenirse, böyle bir ziyaretçinin web sitesine olan erişimini ve kullanımını sona erdirmek hakkımızı saklı tutarız. Bu tür sona erdirmenin durumunda, daha önce bize ödenen miktarın geri ödenmesi zorunluluğumuz olmayacaktır.

 1. Değişiklikler

Tek taraflı olarak bu Anlaşmanın herhangi bir bölümünü değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu Anlaşmanın değişikliklerini periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Anlaşmanın değişikliklerini kabul ettiğiniz anlamına gelir. Ayrıca, gelecekte web sitesi üzerinden yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araçlar ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler, bu Anlaşmanın şartlarına tabi olacaktır.

 1. Sonlandırma

Web sitesinin tamamına veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi herhangi bir zamanda, sebep göstermeksizin, herhangi bir bildirimde bulunmadan, derhal sona erdirme hakkımızı saklı tutarız. Bu Anlaşmayı sonlandırmak isterseniz, web sitesini kullanmayı sadece bırakmanız yeterlidir. Bu Anlaşmanın doğası gereği sona ermesi gereken hükümler de dahil olmak üzere, bu Anlaşmanın sona ermesi gereken hükümleri sona erdirme hükümleri de dahil olmak üzere, bu Anlaşmanın sona ermesi gereken hükümleri sona erdirmesi gereken hükümler de dahil olmak üzere, bu Anlaşmanın doğası gereği sona ermesi gereken hükümler de dahil olmak üzere bu Anlaşmanın doğası gereği sona ermesi gereken hükümler de dahil olmak üzere, bu Anlaşmanın sona ermesi gereken hükümler sona erdirme hükümleri de dahil olmak üzere bu Anlaşmanın doğası gereği sona ermesi gereken hükümler.

 1. Garanti Reddi

Web sitesi "olduğu gibi" sunulmaktadır. www.meftunmede.com ve tedarikçileri ve lisans verenleri burada, ticaretin yapılabilirliği, belirli bir amaç için uygunluk ve ihlal etmemeye dair tüm garantiyi, açık veya zımni olarak, reddeder. Ne www.meftunmede.com ne de tedarikçileri ve lisans verenleri, web sitesinin hatasız veya kesintisiz olacağına dair herhangi bir garanti vermez. İnternetten indirdiğinizi veya başka şekillerde web sitesi üzerinden aldığınızı anlarsınız ve kendi takdirinize ve riskinize göre hareket ettiğinizi anlarsınız.

 1. Sorumluluğun Sınırlanması

Bu anlaşmanın herhangi bir konusu ile ilgili olarak, www.meftunmede.com veya tedarikçileri veya lisans verenleri, (i) herhangi bir özel, yanı sıra veya ardışık hasarlar; (ii) yedek ürünlerin veya hizmetlerin satın alma maliyeti; (iii) kullanımın kesilmesi veya veri kaybı veya bozulması; veya (iv) bu anlaşmanın neden olduğu eylemin neden olduğu herhangi bir miktarı aşmayan tüm sözleşmelere, ihmale, sıkı sorumluluğa veya diğer yasal veya eşitlik teorisine göre herhangi bir yasal veya eşitlik teorisine göre www.meftunmede.com, veya tedarikçileri veya lisans verenleri ile ilgili hiçbir konuda sorumlu tutulamazlar. Makul kontrollerinin ötesindeki herhangi bir başarısızlık veya gecikme için hiçbir sorumluluğumuz yoktur. Yukarıdaki hükümler, geçerli yasa tarafından yasaklanmadıkça geçerli değildir.

 1. Genel Temsil ve Garanti

(i) Web sitesinin kullanımınızın, Gizlilik Politikamız ile bu Anlaşma ve tüm ilgili yasa ve düzenlemelere (çevrimiçi davranış ve kabul edilebilir içerik konusunda ülkeniz, eyaletiniz, şehriniz veya diğer hükümet alanınızdaki yerel yasa veya düzenlemeler dahil) tam olarak uygun olacağını ve (ii) web sitesini kullanımınızın herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini beyan ve garanti edersiniz.

 1. Tazminat

Web sitesinin kullanımınızdan kaynaklanan her türlü talep ve masraflere karşı www.meftunmede.com'yi, yüklenicilerini ve lisans verenlerini ve bunların ilgili yöneticilerini, memurlarını, çalışanlarını ve acentelerini tazmin etmeyi kabul edersiniz.

 1. Yargı Yetkisi ve Hukuk

Bu Site'nin Ziyaretçileri ve Kullanıcıları, çatışmaların yasaları prensipleri göz önüne alınmaksızın, www.meftunmede.com'nin yerel Eyaleti'nin yasalarına ve uygulanabilir federal yasalara uygun olarak davranmayı kabul ederler.

İletişim

Hizmet Şartları ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgileri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Hizmet Şartları, www.MeftunMEDE.com tarafından oluşturulmuştur ve 02.09.2023 tarihinde güncellenmiştir.