En yeni: Dünyanın en iyi 10 video düzenleme programı Trending: İnternetten para kazanmak, Ekgelir, En iyi Tıkla Kazan (PTC) Siteleri

Blogger Şablon Yedekleme

Blogger Şablon Yedekleme
Blogumuzun şablonunda değişiklik yapmak istediğimiz zaman eklediğimiz kodlar çalışmazsa ya da mevcut kod düzenimizde istemediğimiz türden bir değişiklik oluşturursa eğer şablonunuzu yedeklemediyseniz maalesef geriye dönmeniz mümkün olmayacaktır! Blogumda şablonunuzu güzelleştirmek adına zaman zaman blogger eklentileri yayınlıyorum. O yazılarda da fark edeceğiniz üzere şablonunuzda yer alan kodlarda bir takım değişiklikler yapmanız gerekiyor. Sağlıklı bir değişiklik yapmak için şablonunuzun önceki halini yedeklemeniz ileriye dönük size fayda sağlayacaktır.
Şablonunuzu yedeklemeniz sadece kodlarda yapacağınız değişikliklerin olumsuz olmasına karşın değil, bloğunuzun başına gelebilecek herhangi bir durum için de gerekli olacaktır.O yüzden kodlarda değişiklik yapın ya da yapmayın, ayda-2 ayda bir şablonunuzu yedeklemeyi ihmal etmeyin.

Blogger şablon nasıl yedeklenir?

Şablon değiştirmek istediğimizde yaptığımız işlemi bir bakıma tekrar ediyor olacağız.
 • Blogger hesabınıza giriş yapın.
 • Şablon menüsüne tıklayın.
 • Sağ üst köşede yer alan Yedekle / Geri yükle butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan pencerede tam şablonu indir butonuna tıklayın.

Blogger Şablon degistir
Bu adımları doğru yaptığınız takdirde şablonunuzu bilgisayarınıza kaydetmiş olacaksınız.İndirdiğiniz dosya farklı rakamlardan oluşan anlamsız bir isme sahip.Siz şablon adı ve tarih şeklinde bir isim vererek ilerleyen dönemde yaptığınız değişikliği hatırlayabilirsiniz.
Herkeze kolay gelsin. Yapamadığınız bir şey olursa "YORUM" kısmında belirtebilirsiniz. iyi bloglamalar...

1 yorum:

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. Ve lütfen yorumlara tıklanabilir link yazmayın!

 
 • Meftun Apart

  Meftun Apart Fethiye

  Apartlarımız deniz ve plaja 50 metre mesafede olup, klimalı, full eşyalı 2+1, 1+1, 4-6 kişilik ve havuzlu apartlardan oluşmaktadır.

 • Meftun Mede Blogger

  MEDE Blogger Tema Yardım

  Blogger şablonuzda, temanızda yardımamı ihtiyacınız var? Hertürlü blogger tema yardımı ücretsiz yapılır...

 • Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap sayfası oluşturma

  Sitemap bir web sitesinin haritasıdır.Arama motorlarının web sitelerini hızlı, daha çabuk ve tam olarak indexlemesi için oluşturulurlar.

 • hit arttırma

  Sitenizin hitini arttırın!

  Kaliteli hit arttırma sitemi ile ücretsiz hit kazanın, sitenizi Google'da yükseltin! Sitenizi ekleyin ve binlerce ziyaretçi kazanın!

 • internetten para kazan

  İnternetten para kazan !

  Boş zamanınızı internetde reklam izleyek ve bundan para kazanarak geçirebilirsiniz. Ek gelir elde edebilirsiniz!